הפתעה איכותית

נכנסתי לדירה הריקה שלי, כבר מספר חדשים רק החתולה שלי פגשה אותי שם. אני בת 25, לא גבוהה, עם שיער ארוך, עיניים כחולות ושפתיים מלאים בתשוקה. יש לי שדיים די גדולים ותחת קשוח. היה יכול להיות לי גוף מושלם עם לא 5 קילו מיותרים. לא מזמן נפרדתי מחבר שלי בגלל האופי שלו, אז לא היה לי סקס כבר מזמן. הורדתי את הנעליים ונכנסתי לסלון חשוך. בהתחלה חשבתי זה רק צל והדמיון שלי, אבל זה היה הוא. הייתי צריכה להחליף את המנעול, אבל לא עשיתי את זה. לא ידעתי מה להגיד: "היי…". הוא ישב בשקט והסתכל עליי עם מבט כבד. "אני רוצה סקס" – זה המילים היחידות שהוא יגיד כל הערב הזה. 
ממש לא הייתי נגד. חייכתי ואמרתי לו שאני הולכת למקלחת. לקחתי כמה דברים מהארון ונכנסתי לאמבטיה. הרגשתי שכל הגוף שלי רועד. בזמן מקלחת הבנתי שאני אצטרך לעשות משהו שאני  לא כל כך אוהבת. נאלצתי לטפל בתחת שלי. אחרי שניקיתי את החור שלי הכנסתי לתוכו פלאג אנלי. זה היה כואב קצת בגלל שלא היה לי סקס הרבה זמן, אבל ידעתי שלעומת מה שמחכה לי זה כלום. לבשתי הלבשה תחתונה סקסית וחלוק קצר. רק אז יצאתי מחדר אמבטיה. הוא חיכה לי בדיוק באותה התנוחה. התקרבתי אליו צמוד, הריח המוכר כמעט שיגעה אותי. התנפלתי על השפתיים שלו והידיים שלו גלשו על הבד של החלוק אל התחת שלי. 
פתחתי את החלוק והשפתיים שלו התנפלו אל הפטמות שלי. נשקתי את הצוואר שלו ופתחתי את החולצה באותו הזמן. אז פתחתי את החגורה והורדתי את המכנסיים שלו למטה. הרגשתי את הזין שלו נצמד אל הבטן שלי. כמה נשיקות נוספות על החזה שלו ואני כבר על הברכיים מולו. הזין שלו לא היה ארוך במיוחד, אבל הוא היה עבה עם ראש ענק. לקחתי אותו לתוך היד והתחלתי ללקק את הראש. הכנסתי אותו לתוך הפה, זה היה קשה אבל התחלתי להחדיר אותו לתוך הגרון שלי. הדמעות התחילו לצאת מהעיניים שלי. הוא הוציא את הגניחות הראשונות שלו, ראיתי בעיניים שלו שהוא נהנה. המשכתי לזיין את הגרון שלי עם זין, עשיתי את זה בזהירות כדי לא לגעת עם השיניים בעור העדין.  
אז הוא הרים אותי ולקח אותי למיטה. הוא השכיב אותי על הגב ככה שהראש שלי ירד מן הקצה של המיטה. אז הוא הכניס את הזין לתוך הפה שלי והתחיל לזיין אותי. לא יכולתי לשלוט ברוק שלי והוא זל על הפנים שלי. אחרי מספר דקות נמאס לו מזה והוא שחרר אותי, ניקיתי את הפנים מהרוק והדמעות. עכשיו תורי  לקבל הנאה. נשכבתי כמה שיותר נוח, משכתי אותו אלי והכנסתי את היד שלו לתוך התחתונים הרטובים שלי. ליטפתי את הזין שלו עם היד. זה בדיוק מה שאהבתי – נשיקות חמות ואת האצבעות שלו בתוך הכוס שלי.  
סוף סוף הוא הכניס את הזין שלו, הרגשתי מכת חשמל אמיתית כאשר הזין שלו חדר לתוך המנהרה שלי.  כן, תזיין אותי, תזיין אותי חזק. כל זה רק גורם לי לגנוח חזק יותר ולשרוט את הגב שלו. היה לי קשה לנשום, הגון היה יבש וכל הגוף שלי כאב. הייתי חייבת לסיים את זה. דחפתי אותו מעלי, נעמדתי על ארבע עם התחת אליו, ככה שהוא יראה את פלג בתחת שלי ואז שאלתי אותו "רוצה לשחק?"
הוא הוציא את הצעצוע, זה לא היה נעים במיוחד. חומר סיכה תמיד היה ליד המיטה וכבר שניה אחרי זה הרגשתי טיפות קרות על החור שלי. הוא לא מיהר והיה מאוד עדין. בהתחלה אצבעות, אני במקביל שיחקתי עם הכוס שלי. אז הוא הצמיד את ראש אל התחת שלי. זה היה כואב, אבל לאט לאט הלבשתי את התחת על הזין שלו. 
הוא התחיל לזיין אותי בתחת ואני במקביל שיחקתי בדגדגן שלי. הוא נתן לי סטירות על התחת בזמן שהזין שלו טחן את החור האחורי. הוא תפס את השיער שלי והתחיל לגמור. כאשר הוא הוציא את הזין שלו הרגשתי את עצמי ריקה. כי איך שהוא הגיעה הוא יעלם כאשר המפגש האינטימי שלנו יסתיים.