יאנה

חברה שעבדתי פשטה רגל ונאלצתי לחפש עבודה חדשה. אני גר בשכירות בדירה גדולה. הבנתי שאני לא מסוגל לשלם על הדירה והחלטתי למצוא שותף או שותפה. בסוף הדברים לא יצאו בדיוק כמו שרציתי. קיבלתי הודעה מבחורה בשם יאנה, בלונדינית, יותר גבוהה ממני, היא אמרה שהיא מחפשת דירה דחוף, אבל לא תקופה יותר מידי ארוכה. אחרי שיחה אנחנו סגרנו על זה שהיא תסדר את הדירה ותכין אוכל ואני לא אקח ממני תשלום כי לא היה לה יותר מידי כסף.

אחרי מספר ימים היכרנו אחד את השני קצת. היא הייתה בחורה רגילה שניסתה בכל הכוח להיראות חמודה ואת האמת היא ידע איך להתחבר עם אנשים. סיפרתי לה הרבה עליה, היא סיפרה לא יותר מידי עליה. ככה העברנו כמה ימים, ישנו כל אחד בחדר שלו ובלי יותר מידי דיבורים.

יום אחד חזרתי הביתה די עייף אחרי עבודה זמנית שמצאתי והצעתי לה לראות איזה סרט. חושב לציין שדיברנו על הסקס לפני שהיא נכנסה לדירה והבטחתי אני לא יתחיל איתה. בחרנו בסרט, פתחתי בקבוק יין, מזגתי והתחלנו לראות סרט.

אז הבנתי שאני די רוצה לזיין אותה,כמובן שהייתי חייב להתחיל מרחוק. התחלתי ללטף אותה בעדינות, הבנתי שהיא לא מתנגדת. המשכתי על הירכיים שלה, בטן, אז הגעתי לשדיים שלה. היא התחילה לעשות את עצמה מתנגדת, אמרתי לה ששנינו אוהבים את מה שאני עושה, אחרי המילים האלו ההתנגדות נעלמה.

די מהר אחרי זה כבר התנשקנו. התחלתי להפשיט אותה בלי שום התנגדות מהצד שלה. נישקתי את השדיים שלה, עברתי לבטן ואז ירדתי אל הכוס שלה. היא הייתה כל כך רטובה שזה הפתיעה אותי! היא שאלה לגבר הקונדום, אני אמרתי לה שאין לי והצעתי להמשיך בלי.

הורדתי את התחתונים שלי די מהר, באותו המהירות גם הכנסתי לה את הזין בין הרגליים. זיינתי אותה חזק, היא השפריצה לכל הכיוונים, צרחה בלי להתבייש מהשכנים כמו בסרטי סקס חמים. החלפנו די הרבה תנוחות לפני שסוף סוף הצלחתי לגמור.

הייתי כל כך חרמן שכבר הייתי מוכן לסקס נוסף אחרי 5 דקות. עישנו את זה עוד שלוש או ארבעה פעמים ורק אחרי זה נרדמנו על המיטה שלי. קיצור אני די בטוח שבשבילה זה היה מפגש אינטימי של החיים.

יום למחרת, לא דיברנו והיא ישנה אצלה בחדר, גם אחרי יומיים זה היה ככה, בעוד שבועיים היא עזבה את הדירה.