נסיעה מהממת

היה מזג אוויר מושלם בחוץ, זה היה די מבאס לבזבז את היום הזה על נסיעות ,אבל תכננתי הרבה דברים להיום. טוב , נמציא משהו מאנין לערב , בינתיים זה רכב ומוזיקה אהובה עלי. ביציאה מהעיר ראיתי שתי בחורות מנסות לתפוס טרמפ, צעירות אולי בגיל ה-20. שתיהן יפות, אתח בלונדינית ושניה ברונטית. בקיצור, נראות טוב, אין מה לעשות צריך לעצור.

-"היי, לאן אתן צריכות?"

אחרי שיחה מצטבר שאנחנו ממש בכיוון, לקחתי אותן שימחה. זה נסיעה ארוכה ,אז יש זמן לדבר ולהכיר. הברונטית לבושה בחצאית קצרה, בעלת רגליים מאוד סקסיות וגם הפנים סבבה לגמרי. אני מסתכל לאחורה דרך המראה , גם הבלונדינית ממש סבבה. שדיים גדולים, עיניים כחולות, בחורה די מחרמנת.

-"שמי מקסים"

-"קטיה" -"ורוניקה" -עונות לי הבנות

-"איך? נוסעות לבילוי? או יש לכם איזה תוכניות מיוחדות?"

-"לא, סתם רצינו לטייל קצת"

שמתי לב למבט של הבלונדינית, זה טוב, יש לה חשק בעיניים. אחרי חצי שעה נסיעה הגענו למקום. עצרתי בצד.

-"זהו הבאתי אתכם למקום, בראיות ושלמות"

-"תודה רבה, אבל מה אנחנו יכולים לעשות לנהג שלנו?" -הבלונדינית התחילה לפלרטט איתי

-"אני לא יקח כסף, אבל אם אתן לא ממהרות אני מכיר מקום טוב"

-"למה לא" -שתי החברות החדשות שלי מסכימות.

אחרי 10 דקות כבר היינו די עמוק ביער, אני תופס את קטיה ומתחיל לנשק אותה, היא פותחת את הרגליים ואני מתחיל ללטף אותה דרך התחתונים. היא באותו זמן לוחצת עם הידיים על הזין שלי.

-"שכחתם אותי" – ורוניקה נעלבת בצחוק.

"בוא נצא מהרכב, יש לי שמיכה בבגאז'"

בזמן ורוניקה דואגת לשים את השמיכה על האדמה ומתפשטת ,גם אני וקטיה מתפשטים. היא עומדת עם הגב אלי ואני מלטף את החזה שלה , הפטמות שלה כבר עומדות ,בדיוק כמו הזין שלה שלוחץ לה על הירך. ורוניקה מסתכלת עלינו ומאוננת את עצמה. קטיה מסתובבת אליה ויורדת על הברכיים. מעבירה עם הלשון על הזין שלי לכל האורך ומכניסה את הראש לתוך הפה. היד שלה מלטפת את האשכים שלי. ראיתי שורוניקה כבר רטובה לגמרי, אני תופס את קטיה על הידיים ומשכיב אותה על השמיכה ליד חברה שלי. הם מתחילים להתנשק ואני ירד לשתיהן , אני מלקק אותן בתורות.

טוב מספיק עם משחק מקדים, אני נכנס לתוך הבלונדה ומתחיל לזיין אותה. היא בזמן זה מתחילה ללקק לחברה שלה. הגיעה זמן להתחלף, עכשיו אני מזיין את הרונטית מאחורה והיא מלקקת לחברה שלה. אני רואה שהבלונדה כבר כמעט גומרת, אחר כמה דקות היא מתחילה להשפריץ על הפנים של החברה שלה. זה היה טוב! שתיהן באות אלי ומתחילות למצוץ לי, כל הפנים של הברונטית במיצים של החברה שלה ואחרי כמה דקות אני מוסיף את הזרע שלי.

אני מוריד את המבט שלי למטה ורואה שתי בנות חמות עם זרע על הפנים מחייכות, מושלם!

טוב מתארגנים ונוסעים , אני מוריד את הבנות במקום שהן צריכות וממשיך בדרכי.

מה אני יגיד, היום התחיל כמו שצריך! מה היה מאמין שאני יקבל מפגש אינטימי ביער עם שתי כוסיות כאלה.

geisha escort