פעם ראשונה

ביום מרי הייתה בחורה רגילה. לימודים באוניברסיטה, יציאות עם חברים, כמו כל נערה בגילה. אבל בערב היא הייתה הופכת לאחת מנערות ליווי חדשות ויוקרתיות שהייתה מוכנה להכל: מציצה או משחקי שליטה כבדים, רק תבחר. היא עבדה בתעשייה מגיל 19. היום היא קבלה הזמנה רגילה לסאונה. היא תמיד הייתה מתכוננת להזמנות האלה. קודם כל היא הייתה מגלחת את החורים שלה, אז במקלחת היא הייתה מעסת אותם כדי לשחרר.

כאשר היא הגיעה לסאונה במונית היא שמעה מוזיקה מאוד חזקה. זה היה מובן שהחגיגה כבר בשיא שלה. הבחורה בקבלה ישר הבינה מי זאת מולה וכיוונה אותה למקום הנכון. כאשר היא נכנסה לחדר היא ראתה 3 בנות ערומות ישבות שיכורות. זאת הייתה הפתעה בשבילה, היא בחיים לא עשתה סקס עם לסביות.

הבחורה המבוגרת ביותר התקרבה אליה, אמרה שלום והציגה את עצמה. קראו לה אורטל, היא הציעה לה משהו לשתות ומרי כמובן לא סירבה. היא הייתה צריכה להשתחרר. אחרי שהאלכוהול נתן לה בראש היא מצא את עצמה מתחת לשולחן, מול הכוס של אורטל. היא לא ידעה מה לעשות בדיוק והתחילה ללקק את הכוס השעיר בעדינות. אבל לאורטל היו תוכניות אחרות, היא תפסה אותה בשיער ופשוט משכה את הפני של מרי ומרחה אותה על הכוס. מרי התחילה ללקק הרבה יתר חזק, הכוס של אורטל כבר היה רטוב, לכן מרי נאלצה גם לבלועה את המיצים שלה.

כמה דקות אחרי זה היא הבינה שהיא נהנית מזה ושהכוס שלה כבר רטוב. אז היא הורידה יד אחד והתחילה לשחק עם הדגדגן שלה. יד השניה כבר הייתה בתוך החור של אורטל. מרי הייתה כל כך שקועה בלעבג את הלקוחה שלה שפיספסה את הרגעה שהיא התחילה לגנוח יזק והגמרה עם השפרצה יש על הפנים של מרי. כל מה שנשאר למרי באותו הרגע זה רק לבלועה הכל. כאשר היא יצאה ממתחת לשולחן היא ראתה ששתי בנות אחרות מענגות אחת את השניה בתנוחת 69. מרי לא שמה לב איך היד שלה ירדה למטה, אבל אורטל עצרה אותה והשכיבה על הבטן על הספה. היא אמר לה לא להסתובב וכל מה שנשאר למרי זה לשכב ולהסתכל הזוג בנות נשחקות.

פתאום היא הרגישה כאב חזק בתחת שלה, אורטל ניסתה להכניס לה דילדו ענק. היא הצליחה בלי יותר מדי מאמץ, תודה להכנות שמרי עשתה לפני, והתחילה לזיין אותה קצב מהיר. די מהר, מרי התחילה ליהנות מזה והיא התחילה לשחק עם הדגדגן שלה. אז אורטל שוב פעם עצרה אותה ודחפה דילדו עוד יותר גדול לכוס שלה.

זה היה כל כך מדהים שהיא התחילה להתפתל עם כל הגוף והגניחות של הבנות האחרות חירמנו אותה עוד יותר. היא כבר הרגישה שהאורגזמה שלה מתקרבת, אבל אורטל עצרה בפתאומיות. היא הוציאה את כל הצעצועים והתנפלה עם הפה על החורים של מרי. היא עשתה עבודה מצויינת ודי מהר מרי גמרה ישר לתוך הפה שלה. דקה אחרי זה שתי הבנות גמרו ביחד. כאשר הערב הזה נגמר היא קיבלה מאורטל מעטפה. בפנים היה פתק "אם את רוצה עוד, תתקשרי" וסכום הרבה יותר גבוהה ממחיר ההזמנה.

geisha-escort.com