שירותי ליווי בתל אביב – על מה בדיוק מדובר

שירותי ליווי בתל אביב שונים משאר העולם במספר מאפיינים ודומים באחר

כשאתם מזמינים נערות ליווי בתל אביב ( למשל מאחד אתרים המובילים כמו זה : www.angelina2.com )  אתם לוקחים על עצמכם את כל המשתמע מסביב – נערות אלו הן חוקיות, אך זונות הן לא – מצאו את ההבדל בין השורות. דבר זה נכון למספר מדינות, ולא נכון לאחרות – שדווקא התקדמו כלכלית וחברתית מאז שהמקצוע הפך לחוקי. ההבדל בין ההגדרה של שירותי המין בתל אביב להגדרה של זנות הוא כזה ברור, אך מצד שני אנו יוצאים מנקודת הנחה שברוב שירותי מלוות אירוטיות בארץ ובעולם מגיעים בסופו של דבר לסקס – אך לא תמיד. ועכשיו נגיע לדמיון ולהבדלים.

ההבדל בין ליווי בתל-אביב לשירותי מפגשים אינטימיים במדינות אחרות

בגרמניה, בהולנד, ובמדינות רבות נוספות ברחבי העולם סקס בתשלום הוא דבר חוקי. מדובר על צורך בסיסי של אדם, ומכיוון שזה יקרה עם או בלי אישור הממשלה, החליטו להרוויח מזה. המדינה מרוויחה מיסים, השוטרים מרוויחים יותר אנשים שפועלים על עבירות חמורות, הבחורות העובדות מרוויחות תנאים טובים יותר ושכר טוב יותר והאדם הממוצע מרוויח פחות מחלות, יחס טוב יותר (שכן יש היצע וביקוש גדול יותר), וכמובן: הם לא עבריינים יותר. אצלנו זה עוד לא כך, אבל שירותי סקס בתל אביב מובילים את המדינה לכיוון תיקון העוול שקורה לשירותים כאלה במדינה שלנו.

הדמיון בין נערת ליווי בתל אביב לשירותים מהסוג הזה במדינות אחרות

כשמסתכלים לעומת זאת על מדינות לא מפותחות מאוד, כמו שלנו, לדוגמה אוקראינה (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4239706,00.html), אנחנו מבינים שבמדינות שבהן העסק נחשב לא חוקי, יש נטיה לעובדות מהסוג החלש יותר (לא ליווי וי איי פי או יוקרתי) להמתכר לסמים, לחלות במחלות מין (כולל איידס) ולעול בפעילות עבריינית נוספת כדי להרוויח עוד כסף. שירותי הסקס במרכז לרוב מתאפיינים רק בחלק מהחלות הרעות הללו, אך אם תפנו לשירותי מפגשים אינטימיים אקסקלוסיביים אתם לבטח תמצאו את מבוקשכם בדמות חברות רציניות עם עובדות מסורות, שיעשו הכל כדי לעשות אתכם מאושרים וידאגו להפוך אותך ללקוח חוזר. בסופו של דבר, כמו תמיד, זה חוזר להיצע וביקו